دوره‌های Design

تعداد دوره‌ها: 523

Lynda - Creativity for All

Ben Long Design Skills

نکات هفتگی را دریافت کنید که می توانند به شما در تقویت انگیزه خود به خودی کمک کنند و از خلاقیت ذاتی خود در کلیه زمینه های زندگی بهره ببرد. هر جمعه را به یادگیری یک نکته جدید اختصاص دهید.

Lynda - InDesign Secrets

David Blatner Page Layout

David Blatner and Anne-Marie Concepción, co-hosts of the web's top resource for InDesign tips and tricks, InDesign Secrets.com, share some hidden and sometimes surprising workflow tips that will make working in InDesign more efficient and more fun.

Lynda - Drawing Vector Graphics Laboratory

Von Glitschka Design Techniques

گاهی نیاز دارید تجربه کنید تا در قالب یک هنرمند کامل در آیید. ایده های طراحی و سبک های نگارگری جدیدی را هر چهارشنبه در Drawing Vector Graphics Laboratory می توانید بیاموزید.

Lynda - Type Tips Weekly

Nigel French Typography

Take your love of letterforms to the next level. This weekly series explores all things related to type and the practice of typography.

John McWade presents a biweekly series that touches on all areas of design, helping designers new and old sharpen their skills and create more powerful work.

Lynda - Deke's Techniques

Deke McClelland Design Techniques

مجموعه ای از پروژه های Photoshop و Illustrator و افکت های خلاقانه را از مدرس گرافیک کامپیوتر Deke McClelland بیاموزید.

چگونگی ساخت الگوهای حروف را بصورت حرفه ای و جذاب در فتوشاپ بیاموزید. گستره وسیعی از تکنیک هایی را که می توانند به شما کمک کنند بصورت کارامدی ایده ها را با کمک حروف در فتوشاپ به نمایش بگذارید را فرابگیرید.

بیاموزید چگونه نما های دقیق ایزومتریک ساختمان ها، وسایل نقلیه و حتی افراد را با Adobe Illustrator بسازید.

نحوه برنامه ریزی، ایجاد، و خروجی گرفتن از اسنادی به بزرگی یک کتاب را با استفاده از ویژگی های نرم افزار InDesign CC و پلاگین های شخص ثالث بیاموزید.

استفاده از Illustrator، پیشتاز برنامه های تصویر گری برداری و نقاشی در دنیا، را جهت ایجاد پرینت، کار در وب و استفاده در سایر اپلیکیشن ها بیاموزید.

Lynda - Illustrator CC 2018 New Features

Tony Harmer Illustration

با آخرین ویژگی ها در برنامه Illustrator CC 2018 آشنا شده بیاموزید چگونه این ویژگی های جدید را در نگارگری و کارهای طراحی خود بکار بگیرید.

Lynda - InDesign CC 2018 New Features

Anne-Marie Concepción Page Layout

Discover what's new in InDesign CC 2018. Learn how to leverage these new features and enhancements to create and publish polished layouts.

Lynda - Photoshop CC 2018 New Features

Deke McClelland Page Layout

Explore the new features and enhancements in Adobe Photoshop CC 2018.

Lynda - Adobe Mobile Apps For Designers

Tony Harmer Design Techniques

Learn how to incorporate mobile apps from Adobe into your design workflow. Discover how to get up and running with Adobe Capture CC, Adobe Photoshop Fix, Adobe Photoshop Mix, Adobe Comp CC, Adobe Illustrator Draw, and Adobe Photoshop Sketch.

Lynda - Painter 2017 Essential Training

John Derry Digital Painting

تکنیک های خلاقانه پیشرفته و اساسی در Painter 2017 و چگونگی استفاده از تنظیمات سفارشی را فرا خواهید گرفت و خواهید دید چگونه به رنگامیزی با glazing brush ها، dab stencil ها و gesture brush ها بپردازید.

Lynda - Learning Microsoft Paint 3D

George Maestri 3D Drawing

بیاموزید که چگونه نقاشی های دو و سه بعدی ترسیم کنید و به کتابخانه ای از مدل های پیش ساخته و برچسب های دو بعدی با کمک Microsoft Paint 3D دسترسی داشته باشید.

مهارت های اساسی مورد نیاز برای استفاده از QuarkXPress را برای پروژه های چاپ و نشر حرفه ای اعم از چاپی و دیجیتال بیاموزید.

آموزش های مدرس صنعت دوست ما دک مک کللاند را دنبال نمایید چون او گام به دنیای ویژگی های پیشرفته Illustrator که نرم افزار قدرتمند نقاشی بردار محور ارایه شده توسط شرکت Adobe است میگذارد. همچنین تکنیک های مفید برای ترسیم عکس های پیکسل محور و کار با پنل Appearance را با استفاده از افکت های پویا و بسیاری از موارد دیگر را خواهید آموخت.

Lynda - Pixel Playground

Bert Monroy Design Techniques

یک زنگ تفریح ده دقیقه ای در نظر گرفته و با مدرس ما برت مونروی در آموزش فتوشاپ یا Illustrator همراه شوید. برت در این آموزش پا به عرصه پروژه های جامع و مفرحی می گذارد

Lynda - Logo Design: Techniques (2016)

Nigel French Logo Design

این دوره به کاوشی حول لوگو های محبوب پرداخته تا شرح دهد چرا و چگونه هر لوگو کار می کند و روشی بهینه را جهت ایجاد هر لوگو در Illustrator و Photoshop آموزش می دهد.